• Christian Prommer /DE/
  • Emil Viklický
  • Ane Bjerkan /NOR/
  • Igor Falecki /PL/
  • Luca Ciarla /IT/
  • Manu Louis /B/
  • Sisa Feher /SK/
  • Luboš Pospíšil
  • Jan Spálený
  • Monsieur Shwill /E/
  • Little Husky
  • I am planet /SK/
  • Dné
  • Mary Ocher /RUS/
  • Zagami Jericho
  • Jakub J Jirásek
  • Ira Mimosa
  • Tea Jay Ivo
  • a mnoho dalších…

Coolky/dz/

VYSTOUPENÍ MLADÝCH TALENTŮ

Busking

V rámci letošního Coolu v Plotě ožijí některá místa v Písku i pouličním uměním zvaným busking.

Prosíme všechny návštěvníky festivalu, aby si z organizačních důvodů při příchodu vyzvedli registrační pásky u vstupu do nádvoří Sladovny. Děkujeme.

Festival se koná za každého počasí.

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory
města Písek Ministerstva kultury a Jihočeského kraje

Partnerem festivalu je:
Centrum kultury města Písek

Festival proběhne v rámci víkendu Písek září

Program Pátek 8. 9.

Čas Nádvoří Muzea Kavárna U Vavřiny U Vykulené Sovy Pí Local Club Kavárna Až na půdu
18:00
Igor Falecki (PL) (18:00-19:00)
       
18:30  
Sisa Feher (SK) (18:30-19:30)
   
19:00  
Horní Tok (19:00-19:40)
 
Jan Spálený (19:00-20:00)
19:30
Luboš Pospíšil (19:30-20:30)
   
20:00
Unkilled Worker (USA) (20:00-20:40)
     
20:30  
Dné (20:30-21:30)
   
21:00
Luca Ciarla (ITA) (21:00-22:00)
Calvera (21:00-21:40)
 
Ika Kraicová (SK) (21:00-22:00)
21:30    
22:00  
Palma (22:00-22:40)
Bára Zmeková (22:00-23:00)
   
22:30
JAM (22:30-23:00)
   
23:00  
RickoLus (USA) (23:00-00:00)
Tea Jay Ivo (23:00-1:30)
Mary Ocher (RU) (23:00-00:00)
 
23:30    
00:00  
Spudspoody alternative disco (00:00-2:00)
Ventolin DJ Set (00:00-2:00)
 
00:30    
01:00    
01:30      
02:00      
Ian DSC (2:00-?)
 
02:30        
03:00          
03:30          
04:00          

Program Sobota 9. 9.

Čas Nádvoří Sladovny Kavárna U Vavřiny Pí Local Club Kavárna Až na půdu Trojice Vykulená Sova
15:30      
Coolky (15:30-17:00)
   
16:00      
I am planet (SK) (16:00-17:00)
 
16:30        
17:00          
Little Husky (17:00-18:00)
17:30
Coolky (17:30-18:30)
   
I - One (17:30-18:30)
Emil Viklický (17:30-18:30)
18:00      
18:30  
Roman Hampacher (18:30-19:30)
       
19:00
Mela (AUS) (19:00-20:00)
       
19:30          
20:00
Michal Záhora (20:10-20:50)
   
Ira Mimosa (20:00-21:00)
 
Ane Bjerkan (NOR) (20:00-21:00)
20:30
Manu Louis (B) (20:30-21:30)
   
21:00
Monsieur Shwill (ES) (21:00-22:00)
       
21:30    
Jakub J Jirásek (21:30-22:30)
 
Jono Bono (NZ) (21:30-22:30)
22:00
Christian Prommer (DE) (22:00-23:00)
     
22:30
Ben Lovett (USA) (22:30-23:30)
     
Jarda Bašta - Psychosomati Disco (22:30-1:30)
23:00        
23:30
JAM (23:30-00:00 )
       
00:00          
00:30    
Zagami Jericho (00:30-01:00)
   
01:00        
01:30    
Tomino & Myslivec /Midi Lidi Djs/ (1:00-4:00)
     
02:00          
02:30          
03:00            
03:30            
04:00